Forum o muzyce, kulturze metalowej i nie tylko


#1 2008-08-18 19:38:46

Etherion

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 11

Plemiona

Plemiona (en. Tribal Wars) - internetowa gra strategiczna (tzw. Massive Multiplayer Online Strategic Game - w skrócie MMOSG). Twórcą gry jest niemiecka grupa programistów InnoGames GmbH. Gra początkowo była dostępna w języku niemieckim, lecz została przetłumaczona na język angielski i w tej wersji ostatecznie jest dostępna dla graczy z całego świata. Pod koniec 2006 roku powstała również wersja polska pod tytułem Plemiona. W grę można grać bezpłatnie, ale istnieje możliwość wykupienia konta premium, które daje wiele udogodnień graczowi, które mają na celu częściowo ułatwiać rozgrywkę. Aby zagrać, trzeba mieć dostęp do Internetu i dowolną przeglądarkę internetową. 1 sierpnia 2008 polska wersja gry miała 520298 graczy. 21 lutego 2008 powstała oficjalna Wiki Plemion.


W plemiona gram od niedawna (od tygodnia), jednak gra nawet po takim krótkim czasie gry strasznie mi się spodobała. Mam 255 punktów na świecie 21 . Jeśli ktoś gra w plemiona - niech pisze ilość punktów i świat, na jakim gra. www.plemiona.pl.

Offline

 

#2 2008-08-18 19:41:02

KoNr

Administrator

3056784
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 20
WWW

Re: Plemiona

Ja też gram w Plemiona, mam bodajże 130 pkt.. Niestety moje konto zostało tymczasowo zbanowane za wulgarną nazwe ;f (Garwolin Macajch***m). Jak napisał Etherion gra rzeczywiście bardzo szybko wciąga ;].

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.crashfans.pun.pl www.yugiohrpg.pun.pl www.mibmath.pun.pl www.strzelnica-lezajsk.pun.pl www.bm1.pun.pl