Forum o muzyce, kulturze metalowej i nie tylko


#1 2008-08-18 19:48:33

KoNr

Administrator

3056784
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 20
WWW

Battlefield 2

Battlefield 2 to gra komputerowa z gatunku FPS, stworzona przez Digital Illusions CE, a wydana przez Electronic Arts. Gra jest sequelem gry Battlefield 1942.

Akcja gry dzieje się w czasach współczesnych , fabuła jest oparta na fikcyjnym konflikcie Stanów Zjednoczonych (U.S.A.), Chińskiej Republiki Ludowej (P.L.A - People Liberation Army) oraz Koalicji Środkowowschodniej (M.E.C. - Middle Eastern Coalition. W grze do dyspozycji gracza są najnowsze rodzaje broni i pojazdów, m.in. amerykański oraz rosyjski czołg (M1 Abrams i T-90), śmigłowce transportowe (np. UH-60 Black Hawk) itp.
EA w swoim produkcie odzwierciedliła prawdziwe militarne pole walki, pozwalając graczom na zdobywanie punktów za każdą stoczoną rundę na serwerze rankingowym. Awans niesie ze sobą wyższe odznaczenie w hierarchi stopni wojskowych, oraz w większości przypadków możliwość odblokowania kolejnej niestandardowej broni, tzw. unlock.

Aby grać w BF2 w sieci, należy sie zarejestrować (jeśli ktoś chciałby ze mną zagrać,  mój nick to SonyKonr, ale niestety nie mam patcha 1.4 )

Koszt zakupu gry jest niewielki, wydanie Deluxe zawiera dodatek Jednostki Specjalne (Battlefield 2 - Edeycja Deluxe - 50 zł)

Offline

 

#2 2008-08-18 19:57:07

Etherion

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 11

Re: Battlefield 2

Gra jets po prostu BOSKA. Sposórd wielu FPS'ów obsadzonych we współczesnych realiach Battlefield 2 jest zdecydowanie najlepszy. Świetny singleplayer (skupiony na jednym rodzaju rozgrywki, ale dopracowany do perfekcji) oraz bardzo wciągający Multi. Mój nick to Etherion66, mam patch v.1.4. Dodatek Jednostki specjalne również jest niczego sobie ;]

Ps Jedynie CoD 4 może dorównać drugiej odsłonie Battlefielda, ale to zupełnie inne gry ;p.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wspia2011.pun.pl www.lilwayne.pun.pl www.figurki-lotr.pun.pl www.gryy.pun.pl www.grupacr.pun.pl