Forum o muzyce, kulturze metalowej i nie tylko


#1 2008-08-18 18:46:45

KoNr

Administrator

3056784
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 20
WWW

Korn

Korn -(czasem używa się podobnej do loga zespołu pisowni KoЯn lub KoRn) – amerykański zespół numetalowy, założony w 1993 roku przez Jonathana Davisa oraz muzyków zespołu L.A.P.D. Oficjalne logo KoRna ma odwrócone "R" aby pokazać, jakby ich nazwa była pisana ręką dziecka. Często też twierdzi się że to Jonathan Davis dla zabawy pisząc nazwę zespołu lewą ręką odwrócił R, a nierówne i pokarbowane litery są efektem jego niezbyt sprawnej w pisaniu lewej ręki. Zespół jest sklasyfikowany na 53. pozycji listy 100 Najlepszych Artystów Hard Rocka sporządzonej przez VH1.

Obecni członkowie
Jonathan "Hiv" Davis – śpiew, dudy, perkusja
James "Munky" Shaffer – gitara
Reginald "Fieldy" Arvizu – gitara basowa

Byli członkowie 
Brian "Head" Welch – gitara (do 22 lutego 2005)
David Silveria - perkusja (do 13 grudnia 2006 )

Korn to mój ulubiony zespół. Krytykowany przez fanów "true" metalu, chociaż naprawdę nie wiem co im się w Kornie nie podoba..
Polecam zapoznanie się z takimi utworami jak Y'all Want A Single, ADIDAS, Freak On A Leash, Falling Away From Me, Liar, Faget,  Did My Time, Thoughtless i wieloma innymi.

Offline

 

#2 2008-08-18 20:06:02

Etherion

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 11

Re: Korn

Keidyś lubiłem KoRn'a, jednak teraz się to zmieniło ;p. Gusta się zmieniają. Szczególnie lubiłem Psychola na smyczy (Freak on a Leash, chociaż nadal mi się nawet podoba ). Nie darzę też zamiłowaniem wokalisty ^^.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pilkarze.pun.pl www.narutofangry.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.secrafice.pun.pl www.potter.pun.pl